میز کار استیل صنعتی

۴۰۵

میز های استیل به دو صورت کلی تولید میشوند که گروهی میزهای کار میباشند و گروه دیگر میزهای دکور و لوکس که کاملا با گروه اول متفاوت هستند.

در این مقاله ما با انواع میزهای استیل صنعتی یا میز کار استیل آشنا میشویم. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده انواع طرح های میزهای لوکس و دکور به این صفحه کلیک کنید.

میز کار استیل

میز کار استیل را میتوان در هر جایی مورد استفاده قرار داد; البته در مکانهایی که مسایل بهداشتی اهمیت دارد این موضوع بیشتر نمایان میشود; امروزه استفاده میز استیل به دلیل دارا بودن چند خاصیت مهم; از جمله ضد زنگ بودن و مقاومت و دوام آن بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

قیمت میز کار استیل

قیمت میز کار استیل را بعد از مشخص شدن طرح میز میتوان محاسبه کرد; گرچه ساخت میز با کیفیت بالا مطمئنا قیمت بالاتری نسبت به کارهای ضعیف تر دارد; چه بسا در ظاهر هر دو تقریبا به یک شکل باشند; فاکتور های مختلفی در ساخت میز استیل تاثیر گذار است که باید کامل مشخص شود.

ساخت میز استیل

در ساخت میز استیل من بعضا میبینم که هنوز هم برای کاهش هزینه های تولید; از چوب نئوپان در میز استفاده میشود; تا سطح رویی دارای مقاومت شود. فارغ از عدم رعایت مسایل بهداشتی در میز بعد از یک شستشو میز شاهد مشکلات فراوانی خواهیم بود.

مشکل دیگر در ساخت میز استفاده از ضخامت پایین استیل برای ساخت میز است; که بعضا من ضخامت های ۵دهم میلیمتر و ۷دهم میلیمتر هم میبینم که در ساخت میز استفاده میشود.

بحث ساخت میز بسیار مفصل است اما همین قدر باید گفت که گاه قیمت تمام شده دو میز با ظاهر مشابه; ممکن از تا سه برابر تجاوز کند و میز با کیفیت تر تا ۳ برابر میز ضعیف هزینه در بر داشته باشد.

میز کار قنادی تمام استیل

میز کار قنادی تمام استیل بایستی تحمل وزن بالا را دارا باشند و بتوان تمام میز را شست و شو و نظافت نمود; البته میز کار قنادی به لحاظ ظاهری کمی بزرگتر از میز های معمولی استیل میباشد.

میز کار آشپزخانه صنعتی

میز کار آشپزخانه صنعتی ممکن از به عنوان میز ساطوری استفاده شود و یا اینکه برای خرد کردن مرغ و گوشت استفاده شود; البته ممکن از دستگاه های سنگین نیز روی میز قرار دهند که بایستی تمهیدات لازم اندیشیده شود.

برای سفارش محصول خود با ما تماس بگیرید.

دانلود کاتالوگ

دانلود