درب ضد سرقت استیل

درب ضد سرقت استیل  یا درب ایمنی

در واقع میتوان گفت که درب ضد سرقت استیل در دنیا وجود ندارد و نام بهتر برای این دربها درب ایمنی میباشد. شاید سارق در زمان کمی بتواند یک درب معمولی را از پش روی خود بردارد خواه قفل را باز کند و یا اینکه درب را بشکند. ولی در دربهای ایمنی این کار براحتی ممکن نیست.

هنگامی از درب ضد سرقت توقع محافظت وجود دارد که درب قفل شده باشد و نمیتوان به حفاظت به وسیله یک زبانه درب(هوک) امیدوار بود.

درب ایمنی دارای قفل خاص بوده و کپی زدن از کلید خیلی سخت میباشد. از طرفی نمیتوان لولا درب را با اهرم یا دیلم شکست چرا که لولا در دربهای ضد سرقت در معرض دید نبوده و نمیتوان به آن دسترسی داشت.

خب با این تفاسیر فقط یک راه نفوذ مانده و آن هم شکستن درب با ضربات سنگین چکش یا پتک میباشد. بدین منظور از لایه فلز در سرتاسر درب استفاده میشود و یا اینکه داخل درب شبکه بندی فلزی وجود دارد.

تمام این پیش بینی ها عبور از این دربها را با مشکل مواجه میکند و سارقان را از سرقت واحد های دارای اینگونه دربها منصرف میسازد.

درب استیل ضد سرقت معمولا دارای لولای یک طرفه میباشند و در مواردی میتوان از طرح های لولای دوطرفه نیز استفاده کرد. چهار چوب این دربها نیز پیش ساخته بوده و از ورق با پایه مقاوم ضد زنگ از جنس استینلس استیل ساخته می‌شود. انتخاب لولای مناسب و قفل نقش بسزایی در ایمنی درب دارد.

قیمت درب ضد سرقت استیل

پیش تر جدولی برای تعیین قیمت درب استیل در حالت عادی تنظیم کرده بودیم اما قیمت مشخصی برای درب ضد سرقت استیل وجود ندارد و پس از برسی طرح درب میتوان نسبت به تعیین قیمت اقدام نمود. ولی مطمئنا درب های ضد سرقت استیل قیمت بالاتری نسبت به دربهای معمولی استیل دارند.

برای سفارش محصول خود با ما تماس بگیرید.

دانلود کاتالوگ

دانلود