فریم شیشه استیل

برای مهار شیشه در هر جا نیاز به تکیه گاههایی مانند فریم شیشه هست تا بتوان شیشه را در جای خود محکم نمود. گاه برای مهار شیشه از نمای اسپایدر و فریم لس استفاده میشود و گاه شیشه را با متریالهایی چون آلومینیوم; آهن، استیل، و غیره و یا تلفیقی از اینها مهار میکنند.

فریم  استیل شیشه

 فریم شیشه استیل با توجه به مقاومت بالا، عدم زنگ زدگی یا اکسید شدن، خاصیت براق خشدار بودن و مسایل بهداشتی یکی از گزینه های اصلی برای فریم بندی شیشه هاست که امروزه اکثر کارفرمایان و مدیران از آن برای مهار شیشه استفاده میکنند.

آلفا نمای ایرانیان فرمت و شکل خاصی از فریم شیشه را روانه بازار کرده که دارای ویژگی های خاصی میباشد که عبارتند از:

۱- عدم مشاهده هرگونه اثر جوشکاری و استفاده از پیچ از نمای بیرون و فقط مشاهده خطوط فارسی بر در گوشه ها.

۲- عدم مشاهده اثر جوشکاری از داخل و فقط مشاهده پیچ که با پروفیل داخلی همسطح شده است . (پیچ سر تخت)

۳- عدم استفاده از زوار برای نگهداری شیشه و افزودن به زیبایی فریم شیشه و نما.

فریم شیشه استیل ضدگلوله

برای ساخت فریم شیشه های ضد گلوله بایستی توجه داشت که خود فریم در برابر گلوله از خود مقاومت نشان دهد و البته برای قرار دادن شیشه تا ضخامت ۳۰ میلیمتر بتوان براحتی فریم را طراحی کرد و ساخت.

ساخت فریم شیشه بلند

در ساخت فریم شیشه های بلند باید توجه داشت که میتوان از فریم استیل و فین استفاده کرد. این فین میتواند از شیشه یا استیل باشد.

ابعاد مقاطع استیل مختلف بوده و از فریم های باریک تا فریم های با نسبت ابعادی بزرگتر و البته متناسب با ابعاد دهانه قابل اجراست.

فریم شیشه طلایی

فریم شیشه طلایی به دو صورت کلی تولید میشود. یکی اینکه از پروفیل استیل طلایی استفاده شود و دیگری اینکه فریم ساخته شده از هر جنس را بوسیله ورق کاری با ورق استیل به نتیجه برسانیم.

برای سفاش محصول خود با ما تماس بگیرید.

دانلود کاتالوگ

دانلود