درب استیل طلایی

درب طلایی طلافروشی

شاید یکی از لوکس ترین و بهترین نوع دربهایی که در ایران وجود داره درب استیل طلایی هست که زیبایی واحد رو چندین برابر میکنه. چرا که رنگ طلایی بیانگر با ارزش بودن هست و این موضوع در جذب مشتری های خوش سلیقه بسیار تاثیر گذار است. درب های استیل طلایی زینت بخش واحد های فروشگاهی خصوصا طلافروشی ها، صرافی و تالارهای پذیرایی بوده و هست. و امروزه من میبینم در خیلی از مکانها و حتی منازل مسکونی از آن استفاده میکنند. علاوه بر رنگ طلایی میتوان درب را در رنگ های دودی، رزگلد یا مسی رنگ و فیروزه ای نیز ساخت.

ساخت درب استیل طلایی

منظور از ساخت درب استیل طلایی این است مشخصه های افقی و عمودی در درب به صورت طلایی تولید شوند و این موضوع که یک درب ساخته شده را با ورق طلایی بپوشانند و با چسباندن ورق استیل طلایی قصد خلق یک درب استیل را داشته باشند اصلا مد نظر ما نیست.

بسیاری از مشتریان در تماس با ما اعلام میکنند که ما یک درب چوبی یا آهنی داریم و قصد طلایی کردن آن را داریم و بسیار اصرار بر این موضوع که میخواهیم درب طلایی داشته باشیم. ولی این موضوع کاور کردن (چسباندن ورق) علاوه بر اینکه  از زیبایی درب میکاهد مشکلات فراوان دیگری را نیز بدنبال دارد. ضربه پذیری سطحی، اعوجاج در درب و دست بر شدن و تیزی در تلاقی ها و گوشه ها اینها بخشی از مشکلات پیش رو در موضوع کاور کردن است.

حال از نظر فنی از دو راه میتوان درب طلایی رو ساخت. ۱- بوسیله پروفیل استیل طلایی  ۲- بوسیله ورق استیل طلایی

پروفیل استیل یا ورق استیل

باید توجه شود که مقوله ساخت درب با دو روش بالا کاملا با هم متفاوت است.

چرا که چند سالی هست که دیگر پروفیل های طلاییِ با کیفیت وارد ایران نمیشه و چند شرکت داخلی اقدام به طلایی کردن پروفیل کردند و شاید کیفیت این پروفیل ها خیلی نتونه مشتری های سخت گیر رو راضی کنه. از طرفی معضل جوش دادن پروفیل های طلایی و اثر جوش و سیاه شدن و بدنبال آن متوسل شدن به راههایی برای پوشش این موضوع مسائلی هستند که در تولید درب استیل طلایی پیش رو ما هست.

در ساخت درب های استیل طلایی با ورق ما مشکلات فوق را نداریم یعنی هم ورق طلایی با کیفیت در بازار هست و دیگری اینکه از جوش در جاهایی استفاده میشود که اصلا در دید مشتری نیست. ولی در عوض بایستی فن و سلیقه ی بسیار بالایی بخرج داد تا یک درب شیک و مورد رضایت مشتری ساخته شود.

نکته مهمی در انتخاب درب های استیل طلایی وجود داره و اون اینکه به دلیل محدودیت در طول ورق استیل ارتفاع این دربها معمولا نباید از ۲۴۰ سانتی متر تجاوز کنه. در درب های بلندتر  از ۲۴۰ سانتی متر، یک بند تلاقی ورق در درب دیده خواهد شد. البته هرچه درب استیل طلایی قدِ بلندتری داشته باشه ما درب شیک تری خواهیم داشت. لذا سعی میشه از کتیبه در دربها استفاده نشه.

درب استیل طلایی دو طرفه

همواره تا صحبت از درب با بازشو دوطرفه به میان میاید همه ذهنشان سریع به سمت لولا استپ درب سکوریتی میرود و هیچ گزینه ی دیگری وجود ندارد. اما آلفا نمای ایرانیان گونه جدیدی از لولاهای دوطرفه رو طراحی کرده که ترکیب درب استیل طلایی با لولا آرام بند دوطرفه و مخصوصِ ساخت ما میتونه یه محصول ماندگار رو برای شما به ارمغان بیاره. برای اطلاع از مشخصات این لولا کلیک کنید.

قیمت درب استیل طلایی

در مقاله ای قیمت انواع درب استیل را مورد برسی قرار داده ایم. برای اطلاع از قیمت درب استیل طلایی لطفا کلیک کنید.

دانلود کاتالوگ

دانلود