درباره ما

درباره ما

از اینکه برای آشنایی با مجموعه آلفا نمای ایرانیان وارد این صفحه شده اید از شما تشکر میکنم و با صدای بلند به شما خوش آمد میگم.

با صداقت عرض میکنم خدمت شما که میشه در این صفحه با کلمات اغراق آمیز و تعریف از خود قصد بازاریابی از خود را داشته باشیم که کار پخته ای به نظر نمیرسد چرا که خطا با انسان عجینه. از این رو سعی میکنم به طور خلاصه درباره ی ما مفیدی رو طبق ادبیات روایی خودم نگارش کنم.

شاید کمتر کسی فکر میکرد که روزی دست و پنجه نرم کردن با لوله و پروفیل استیل برای حفاظ های بانکی پس از یک دهه، تغییر، تحول و تکامل امروزه تبدیل شود به مجموعه گسترده ای از تواناییها که خلق محصولات مختلف جز با تلفیق آنها میسر نیست.

بیش از یک دهه پیش آلفا نمای ایرانیان با نام ابتدایی تزئینات استیل جهان نما کار خود را با یک وبلاگ و بدون کارگاه شخصی آغاز کرد و از ابتدا کیفیت، آرمان و هدف اصلی گروه بود و جلب رضایت خداوند را در گرو جلب رضایت مشتری میدید. شور و اشتیاق فراوان در ساخت مصنوعات فلزی و استیل روز به روز بیشتر و بیشتر میشد و استفاده از آموزه های علمی کسب شده در خلق آثار هر روز بیشتر به چشم میخورد.

آشنایی با بعضی از اساتید نقش عمده ای در پیشرفت ما داشتند و شاگردگونه چیزهایی رو آموختیم که خیلی از اصول نهادینه رو مدیون آنها هستیم. دستگاههای کوچک تبدیل به دستگاههای بزرگ شده اند و کارگاه هر روز بزرگ و بزرگتر. و امروز میشه گفت آلفا نمای ایرانیان دوران بلوغ خودش رو طی میکنه.

صنایع استیل آلفا نما ایرانیان با اتکا به خداوند متعال و توان تجربی و مهندسی آکادمیک خود امروزه گروه مختلفی از محصولات را به بازار صنعت ساختمان کشور عرضه داشته است که کیفیت رو میشه به عنوان فاکتور اصلی در اونها حس کرد.
تشکر از مطالعه این صفحه – در پناه خدا